Kontakt oss

Nøl ikke med å ta direkte kontakt med oss. Her finner du kontaktinformasjon til de forskjellige avdelingene.

Billettluken ved nedre stasjon er åpen alle dager fra kl. 10:00 – 15:00 fra 15. juni til og med 30. september. Fra 1. oktober til 30. april kl. 10:00 – 15:00 lørdager og søndager. 

For spørsmål om hittegods, vennligst kontakt billettluken på telefon: 55 33 68 10 / 55 33 68 09

Har du spørsmål om Fløibanen eller en tilbakemelding til oss? Gode eller dårlige opplevelser? Send gjerne en e-post til info@floyen.no eller kontakt administrerende direktør.  
 

Post- og besøksadresse

Fløibanen AS
Vetrlidsallmenningen 23A
5014 Bergen

 

Administrerende direktør

Anita Nybø
E-post: anita@floyen.no
Mobil: 97 55 10 66
 

Drift

Øyvind Konglevoll – leder driftsavdelingen
E-post: oyvind@floyen.no
Mobil: 94 15 06 60
 

Økonomi og administrasjon

Evy A. Finne –  økonomi- og administrasjonsansvarlig
E-post: evy@floyen.no
Mobil: 48 09 63 20

 

Fløistuen butikk 

Anne Christine Olsen - leder Fløistuen butikk
E-post: anne.christine@floyen.no
Mobil: 92 84 90 83
 

Fløistuen kafé

Helle Birkeli – leder Fløistuen kafé
E-post: helle@floyen.no 
Mobil: 47 71 74 16

 

Aktivitetsavdeling

Ingvild Jarnæs – leder aktivitetsavdelingen
E-post: ingvild@floyen.no
Mobil: 93 04 74 46
 

Markedsavdeling


Ingrid Norheim – markedskoordinator
E-post: ingrid@floyen.no
Mobil: 94 97 44 84 

Elisabeth Urdal – markedskoordinator (mammapermisjon)
 

Partnere