Kontakt oss

Nøl ikke med å ta direkte kontakt med oss. Her finner du kontaktinformasjon til de forskjellige avdelingene.

Billettluken ved nedre stasjon er åpen i helgene, og fra kl. 10:00 – 15:00 fra 15. juni til og med 31. august.  

For spørsmål om hittegods, vennligst kontakt billettluken på telefon: 55 33 68 10 / 55 33 68 09

Har du spørsmål om Fløibanen eller en tilbakemelding til oss? Gode eller dårlige opplevelser? Send gjerne en e-post til info@floyen.no elller svar på vår kundeundersøkelse
 

Post- og besøksadresse

Fløibanen AS
Vetrlidsallmenningen 23A
5014 Bergen

 

Administrerende direktør

Anita Nybø
E-post: anita@floyen.no
Telefon: 55 33 68 02
Mobil: 97 55 10 66
 

Kundeservice og drift

Ole Hugo Anderson, drifts- og serviceleder
E-post: ole@floyen.no
Telefon: 55 33 68 04
Mobil: 41 40 97 20
 

Teknisk avdeling

Øyvind Konglevoll, leder Teknisk
E-post: oyvind@floyen.no
Mobil: 94 15 06 60
 

Økonomi og administrasjon

Evy A. Finne, økonomi og adm. ansvarlig
E-post: evy@floyen.no
Telefon: 55 33 68 03
Mobil: 48 09 63 20

 

Fløistuen butikk & kafè

Anne Christine Olsen, daglig leder Fløistuen
E-post: anne.christine@floyen.no
Telefon: 55 33 68 11
Mobil: 92 84 90 83

 

Aktivitetsavdeling

Ingvild Jarnæs, leder aktivitetsavdelingen
E-post: ingvild@floyen.no
Telefon: 55 33 68 19
Mobil: 93 04 74 46
 

Markedsavdeling

Elisabeth Urdal, markedskoordinator
E-post: elisabeth@floyen.no
Mobil: 48 04 64 79

Partnere